Nový nástěnný kalendář Českosaské Švýcarsko 2015

Obecně prospěšná společnost České Švýcarsko představuje nový nástěnný kalendář na rok 2015, ve kterém najdete nádherné fotografie krajiny, tentokrát na téma "znovuobjevená divočina".

„ Britské nakladatelství Bounty Books přidalo České Švýcarsko k pětistovkám míst v divočině, která stojí za to navštívit. V populární cestovatelské edici „Must-visit 501“ ho zařadilo do nové publikace „Wildplaces“ vedle Yosemitského národního parku v USA, jihoamerických Galapág nebo slovenských Pienin a Malé Fatry. ( MF DNES 3. 1. 2014)

Inspirováni Rolandem Matthewsem, kterého zaujala zdejší krása natolik, že se rozhodl zařadit jí do populárního časopisu „Musíte vidět…“, jsme požádali ty nejúspěšnější fotografy, se kterými obecně prospěšná společnost České Švýcarsko v minulosti spolupracovala při vydávání tradičních velkoformátových kalendářů a publikací, aby se s námi podělili o svůj pohled na divočinu Českosaského Švýcarska.

Kalendář Českosaské Švýcarsko 2015 můžete zakoupit v našich informačních střediscích (Krásná Lípa, Jetřichovice, Dolní Chřibská) a také zde v e-shopu.
Během příštího týdne bude k dostání také v některých knihkupectvích v regionu (Varnsdorf, Děčín, Ústí nad Labem).

Napsal uživatel Veronika Acsová dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.