Nejlepším turistickým produktem je Českosaské Švýcarsko - To jede!

Na  lednovém veletrhu cestovního ruchu GO a REGIONTOUR, který se koná tradičně v Brně, bylo v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2012/2013 v šesti kategoriích oceněno osmnáct mimořádně kvalitních produktů a aktivit, které přispívají k rozvoji cestovního ruchu v českých a moravských regionech.

Vítězem kategorie Nejlepší turistický produkt se stal tým společnosti České Švýcarsko o.p.s. se svým produktem: Českosaské Švýcarsko – To jede! Aneb busem, parníkem, vlakem i tramvají do světa skalních měst.

Jedná se o ucelenou nabídku zážitkových programů pro veřejnost s využitím všech typů turistické dopravy a infrastruktury s propojením na nejatraktivnější místa Českosaského Švýcarska. Jedná se o tyto programy:

„Jde o ucelený turistický produkt, který vznikal v průběhu několika let“, vysvětluje Jiří Rak, manažer turistických programů  ze společnosti České Švýcarsko a dodává: „Každoročně jsme nabídku obohacovali o konkrétní segment a využívali vznikající dopravní infrastrukturu a zaměřovali se i na různorodé cílové skupiny turistů a návštěvníků. Jednotlivé nabídky programů lze samozřejmě absolvovat samostatně, ale jako celek nabízí návštěvníkovi nevšední nabídku s využitím všech druhů mobility (včetně propojení několika služeb či provozovatelů). Umožňuje tak dostupnost celého tohoto přeshraničního regionu a to navíc v doprovodu a s výkladem certifikovaného průvodce.“

Vítězné produkty si můžete vyzkoušet i tuto sezónu.

Srdečně zveme na výlety s průvodcem po Českosaském Švýcarsku.

Letáček s nabídkou žážitkových výletů s certifikovanými průvodci na rok 2013 v příloze (PDF):

Příloha: 

Novinka byla publikována v rámci projektu: 

Napsal uživatel Anonymous (neověřeno) dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.