Turistika bez hranic se prezentuje nejen na veletrzích

Region České Švýcarsko se bude spolu s Ústeckým krajem prezentovat na dvou největších veletrzích cestovního ruchu v Čechách i na Slovensku, a to v rámci projektu Turistika bez hranic.
Nejprve představíme region na Slovakiatour v Bratislavě a ve dnech 20.2. – 23. 2. se představí na HolidayWorld v Praze.
V rámci projektu vznikla řada tištěných turistických materiálů, které poukazují a upozorňují na atraktivity nejen v Českém Švýcarsku ale i v Saském Švýcarsku jako jsou např. trhací mapy, drobné suvenýry, cyklobrožury, prezentační stěny a roll-upy apod. Jejich smyslem je nejen upoutat návštěvníky k návštěvě, ale i poskytnout praktické informace o regionu i možnostech jak strávit letošní dovolenou právě zde. V rámci projektu bude i v průběhu února spuštěn internetový tzv. Informační a navigační systém, který je nedílnou součástí úspěšné kampaně, která má propagovat společně přeshraniční region Českosaské Švýcarsko.

Současně jsme se i v tomto období zaměřili na propagaci zimní nabídky destinace. Během ledna až března uspořádáme několik výlet s názvem Děčín trochu jinak, Brtnické ledopády – Top turistický cíl nebo Zimní přechod Hřebenovkou. Přesné termíny zveřejňujeme na webovém portálu www.ceskesvycarsko.cz nebo v informačních střediscích v Českém Švýcarsku.


PROJEKT TURISTIKA BEZ HRANIC BYL PODPOŘEN Z FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉHO FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ.

Příloha: 

Tisková zpráva byla publikována v rámci projektu: 

Napsal uživatel Veronika Acsová dne .