Skryté obrazy Českého Švýcarska s Petrem Janem Juračkou

Učarovala Vás mocná, tajemná a člověkem doposud nespoutaná krajina Českého Švýcarska a fotografování? Hledáte stále svůj styl anebo prostě nevíte, kde co na fotoaparátu zmáčknout? Toužíte proniknout do hlubin fotografování a poznat výhody i úskalí různých technik, přestože zatím profesionální vybavení nevlastníte nebo se se svým fotoaparátem teprve seznamujete?

Pak je tu pro Vás fotografický workshop Skryté obrazy Českého Švýcarska, kurz pro všechny začátečníky, amatéry a nadšence.

Workshopem Vás bude provázet Petr Jan Juračka, kreativní mladý a profesionální fotograf, vítěz řady prestižních fotografických soutěží (v soutěži Px3 - Prix de la Photographie Paris 2011 získal stříbrnou plaketu v kategorii Professional - press. Zlaté místo na International Photography Awards (USA) za fotky motýlích křídel.) a mj. také autor řady fotografií a billboardů pro ZOO Praha. Ocenění Camera Magna za vzdělávací a fotografickou činnost a projekt Fotoučenci, který udržuje komunitu absolventů i současných frekventantů jím vedených kurzů fotografie.

Nejbližší termín fotoworkshopu je 13. - 14. září 2014.

Více informací získáte po kliknutí na odkaz výše nebo na telefonním čísle: 777 819 913 (Romana Kořínková).

Těšíme se na vás v Českém Švýcarsku

Napsal uživatel Veronika Acsová dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.