Projekt přepravního elektrokola-Rikši

Zažít České Švýcarsko ze sedla unikátní ekologické trojkolky-Rikši?

Možná již brzy s pomocí právě spuštěné crowdfundingové kampaně.

České Švýcarsko budete možná už brzy moci poznat ze sedla unikátní ekologické trojkolky. Projekt provozování přepravního elektrokola- Rikši má podpořit právě spuštěná crowdfundingová kampan.

E-kolo-gie do Českého Švýcarska: Jestli jste již někdy byli v Českém Švýcarsku, určitě jste navštívili Pravčickou bránu. Pokud jste přijeli v sezóně autem, nejspíš jste absolvovali parkovací boj v Hřensku i u dalších turisticky atraktivních a zajímavých míst.

Jde to i jinak? Pomůže e-kolo v podobě Rikši. V Českém Švýcarsku vznikl prima nápad. Pomocí přepravního elektrokola - Rikši transportovat návštěvníky Národního parku České Švýcarsko k zajímavým místům. Žádné auto a parkování. E-kolo/Rikša s průvodcem doveze turistu kam chce. Nebo si jej lze zapůjčit a stanete se rikšou pro vaši rodinu.

Jak nápad vznikl a proč padla volba zrovna na Rikšu ve formě elektrokola, popisuje Aleš Kubica z půjčovny kol Cottage.cz: „Milujeme přírodu. Nechceme žádné štrůdly aut a přeplněná parkoviště v Českém Švýcarsku. Začali jsme proto půjčovat kola, dvoukola, e-kola, vytvářet výlety na míru na turisticky žádaná i méně známá místa a nabízet ubytování s certifikací Cyklisté vítáni. Podporujeme originální ekologickou dopravu celé rodiny bez auta v krajině Českého Švýcarska, která si to zaslouží. A chtěli bychom stejně nadchnout i její návštěvníky. Na projekt potřebujeme zakoupit moderní E-kolo Rikša. Chcete-li nám pomoci, podpořte, prosím, náš projekt přes HitHit.cz a získejte například voucher na zapůjčení E-kola Rikša.“

Sledujte průběh kampaně a podpořte originální nápad na: https://www.hithit.com/cs/project/2052/e-kolo-riksa-do-ceskeho-svycarska

Napsal uživatel Dana Štefi dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.