Prezident Zeman v Krásné Lípě

Prezident republiky Miloš Zeman navštívil dne 3. 2. 2015 Krásnou Lípu, poobědval v Křinickém pivovaru a promluvil k místním občanům.

Do Krásné Lípy se pan prezident vypravil na oběd, v doprovodu hejtmana Ústeckého kraje pana Oldřicha Bubeníčka, na jehož pozvání se celá návštěva odehrává. Před Křinickým pivovarem jej kromě místních občanů čekali i klienti Agentury Pondělí a také členové občanského sdružení Krásnolipsko, kteří přišli vyjádřit svůj nesouhlas s některými výroky prezidenta republiky ve věci integrace hendikepovaných osob do společnosti.
V rámci oběda proběhlo setkání a přátelská diskuse se starostou města Janem Kolářem a se zástupci významných zaměstnavatelů regionu. Mezi pozvanými hosty tak byli např. pánové Jan Rýdl z TOS Varnsdorf a. s., autodopravce a majitel pivovaru Kocour Josef Šusta z Varnsdofru, Libor Vaněček ze společnosti UNILES, nebo třeba Pavel Benda z Národního parku České Švýcarsko, ředitel obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko Filip Brodský a Vladimír Kinský z TOPOS Šluknov a. s.

Napsal uživatel Veronika Acsová dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.