Právě vyšel nový fotografický kalendář Českosaské Švýcarsko 2014

Obecně prospěšná společnost České Švýcarsko od roku 2003 vydává nástěnný kalendář a současně všemi prostředky sděluje nejširší veřejnosti, že Českosaské Švýcarsko je jedním z nejkrásnějších koutů naší planety. Pochopitelně nejvíc toho o zdejších krásách vypovídají fotografie, a tak pořádáme výstavy doma i v zahraničí, vydáváme publikace, zásobujeme fotografiemi webové stránky a každý rok vydáváme fotografický nebo obrazový kalendář.

Letos jsme se rozhodli využít fenomén doby - sociální sítě doslova přetékají fotografiemi z celého světa. A jsou mezi nimi i ty z Českosaského Švýcarska. Jedním z prvních fotografů, který je začal umisťovat na Facebook a Google +, je Martin Rak. Jeho snímky sklízejí nadšené reakce a lidé ze všech koutů světa díky nim zjišťují, že na severu Čech je místo, které stojí za to poznat.

Zbrusu nový kalendář je tedy sestaven z nejúspěšnějších a nejglosovanějších fotografií Martina Raka. Doufáme, že bude natolik inspirativní, že navzdory fenoménu virtuálního cestování přiměje mnohé z vás nespokojit se s obrazem a ponoukne vás vydat se na ta krásná místa osobně. Protože – a to nám můžete věřit – na vlastní oči je Českosaské Švýcarsko přeci jen nejkrásnější.

K dostání je kalendář na našem E-shopu nebo v našich informačních střediscích za cenu 225 Kč.

Náhled kalendáře:

 

Novinka byla publikována v rámci projektu: 

Napsal uživatel Anonymous (neověřeno) dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.