Park vyhlašuje vědomostní soutěž

Také letos Správa národního parku České Švýcarsko vyhlašuje vědomostní soutěž "Za poznáním Českosaského Švýcarska". Tématem čtrnáctého ročníku jsou Ptáci Labských pískovců, a to při příležitosti desátého výročí vzniku ptačí oblasti Labské pískovce, jejíž součástí je celé území národního parku. Pro soutěžící je připraveno 10 otázek (ke každé z nich tři varianty odpovědí, z nichž ovšem pouze jedna je správná), jejichž správné zodpovězení podmiňuje účast ve slosování o zajímavé věcné ceny.

Otázky soutěžící najdou na internetových stránkách soutěže www.npcs.cz/vedomostnisoutez, kde je mohou zodpovědět prostřednictvím elektronického formuláře. 
Soutěžní otázky si můžete stáhnout v příloze tohoto článku, odpovědět na ně písemně a odeslat své odpovědi na adresu Správa NP České Švýcarsko, Pražská 52, Krásná Lípa 407 46 a obálku označte heslem VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ.

Uzávěrka soutěže je 30. dubna 2014, vyhlášení výsledků proběhne v rámci Evropského dne parků dne 24. května 2014 v Krásné Lípě. Vždy trojice výherců bude losována ve čtyřech věkových skupinách, do 11, do 15, do 19 a nad 19 let. 

Správa národního parku přeje všem účastníkům mnoho radosti při soutěžení.

Příloha: 

Napsal uživatel Veronika Acsová dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.