Panoramatická prezentace mikroregionu Českokamenicko

Občanské sdružení pod Studencem slaví další úspěch - třetí fáze projektu „Panoramatická prezentace mikroregionu Českokamenicko byla ke konci roku 2013 úspěšně ukončena.

Na základě získané dotace od města Česká Kamenice a ve spolupráci s Národním parkem České Švýcarsko připravilo Občanské srdužení pod Studence další panoramatické fotografie pozoruhodných míst v Českém Švýcarsku. Jedná se již o III. fázi.

Děkujeme za finanční podporu Městskému úřadu Česká Kamenice, děkujeme za laskavou podporu a spolupráci vedení Správy Národního parku České Švýcarsko a dále děkujeme tvůrci snímků panu Hrdličkovi http://virtualpanorama.cz/ i členům Občanského sdružení pod Studencem - paní Haně Michálkové, Zdenkovi Kábovi a hlavně Bc. Tomáši Horynovi.
To oni jsou z České Kamenice a vybírali místa, která jsou prezentována návštěvníkům webové stránky www.virtualniceskokamenicko.cz

Virtuální panoramatická fotografie umožňuje návštěvníkovi libovolný pohled všemi směry, přibližování či oddalování objektů nebo automatické procházení ze snímku do další lokace.

U každého snímku máte možnost pohybovat se všemi směry (360°), přibližovat, oddalovat atd.

Podívejte se, jak je u nás krásně.

Napsal uživatel Veronika Acsová dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.