Fotografický kalendář 2017 v prodeji

TO NEJLEPŠÍ Z ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA

The Best of
Saxon-Bohemian Switzerland
Českosaské Švýcarsko
Sächsisch-Böhmische Schweiz

Vážení příznivci nádherné přírody Českosaského Švýcarska!

Už od roku 2004 pro vás každoročně připravujeme exkluzivní kalendář, který vám po celý rok vnáší i do těch nejvšednějších dnů nevšední a jedinečné přírodní scenérie. Náš kalendář se, jak od vás víme, stává i s radostí přijímaným dárkem pro vaše přátele, blízké i obchodní partnery. Za ta léta jsme na Českosaské Švýcarsko hleděli panoramaticky i detailně, z míst, odkud jsou ty nejkrásnější výhledy, představili jsme vám historické veduty, objevovali jsme podstávkové domy - výjimečnou lidovou architekturu regionu, až jsme vás nakonec seznámili i s duší krajiny, kterou máme ve svém srdci.

Letos jsme se rozhodli vybrat ze všech dosud uveřejněných fotografií ty nejkrásnější a nejúspěšnější. Vznikla tak pozoruhodná kolekce snímků nejpřitažlivějších míst obou národních parků, v níž samozřejmě nechybí ani Pravčická brána, Růžovský vrch nebo Bastei.

Autoři fotografií – Václav Sojka , Zdeněk Patzelt a Martin Rak - patří ke krajinářské špičce. Se všemi třemi dlouhodobě a rádi spolupracujeme. Každý z nich je navíc dokonalým znalcem celé oblasti a ví „kde rostou“ ty nejkrásnější záběry. Vůbec poprvé přinášíme kalendář ve třech jazykových mutacích – česky, německy a anglicky. Doufáme, že se díky tomu podaří dopravit zprávu o úchvatné přírodě národních parků České a Saské Švýcarsko i k těm, kteří o ní ještě nevědí.

Ať už patříte k zasvěceným, nebo k budoucím objevitelům, věříme, že vás i tohle naše „Best Of“ přiměje obout dobré boty, vyrazit do Českosaského Švýcarska a přesvědčit se, že v sebelépe sestaveném kalendáři se dá zachytit vždy jen nepatrný zlomek skutečné krásy téhle podivuhodné krajiny.

Celý kalendář k nahlédnutí níže a objednávejte v našem E-shopu zde

Napsal uživatel Dana Štefi dne .

Pro psaní komentářů se přihlaste nebo zaregistrujte.